S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s užíváním souborů cookies na vašem počítači / zařízení.

SWAROVSKI A CELEBRITY

Swarovski a hvězdy hudební scény

Swarovski a Beyonce

Beyonce oslnila šaty od RALPH & RUSSO pokrytými krystaly Swarovski na finále American Idol

Beyonce oslnila diváky, když vystoupila na jeviště finálového večera Amerického Idolu. Multi-talentovaná zpěvačka a herečka měla na sobě výrazné kouřově modré mini šaty s výraznými rameny a hlubokým výstřihem. Luxusní šaty navrhl dům krejčovského umění Ralph & Russo za pomocí tisíců Swarovski krystalů.

 

Swarovski na turné s Rihannou

Swarovski a RihannaRihannino turné "Loud" odstartovalo v Baltimore. Rihanna rozzářila stadion svojí show, během které střídala kostýmy zdobené krystaly Swarovski. Tour-kostymér Adam Selman použil více než 800 krystalů Swarovski při zdobení úžasných kostýmů Rihanny. Nejúchvatnější pohled přišel, když Rihanna oslnila dav v podprsence a kalhotkách zcela pokrytými krystaly Swarovski, některé ručně malovanými klenotníkem Tomem Binns.

Tvůrce kostýmů Adam Selman řekl: "Není divu, že Swarovski krystaly jdou ruku v ruce s hvězdnou kvalitou interpretů jako je Rihanna. Swarovski krystaly dodávají jevišti hloubku, třpyt jako nic jiného. Je to sen pracovat se Swarovski a vytvářet kostýmy, které se stanou kultovními a to právě díky kráse krystalů Swarovski.“Swarovski a Rihanna

Tom Binns také dodal: „Swarovski je nejvíce extravagantní výzdoba na světě, tak co by mohlo být více extravagantní než malování na ně? Je to úplně nová úroveň."

Víceprezidentka mezinárodní komunikace a kreativní ředitelka Nadja Swarovski řekla: "Je to potěšení pro Swarovski být součástí turné Rihanny. Jako interpret stále udivuje své publikum zajímavým a dynamickým představením, takže jsme nadšeni, že krystaly Swarovski dodávají energii a lesk jejím kostýmům.“

 

Swarovski a Katy Perry

Katy Perry jiskří Swarovski na American Idol

Katy Perry oslnila fanoušky Amerického Idolu v kostýmu s více než 25.000 komponenty Swarovski. Kostým navrhl Yasemen Husajn. Katy Perry vystoupila s jejím hitem E.T. společně s hologramem Kanye Westa.

Společnost Swarovski je velmi hrdá, že mohla podporovat Katy Perry při vystoupení se svým čtvrtým singlem  E.T.  z její desky Teenage Dream. Jednalo se o její první televizní vystoupení s tímto singlem.

 

Swarovski a Katy Perry

Swarovski a Aguilera

Christina Aguilera a Katy Perry zářili ve Swarovski krystalech na MTV Movie Awards 2010

Christina Aguilera a Katy Perry oslnili publikum na MTV Movie Awards 2010.V kostýmech zcela pokrytých krystaly Swarovski a předvedly své nové hity. Katy Perry zazářila v plavkách posázených kombinací LED a křišťálů Swarovski. Aguilera zapůsobila odvážnou kombinézou a botami posázenými stovkami krystalů Swarovski.

 

 

 

Rihanna a 216 000 krystalů Swarovski

Rihanna SwarovskiKrystaly Swarovski lze využít i k "zakrývání" těl, jak je vidět na fotografii Rihanny, která si tento odvážný model vzala k příležitosti předání CFDA Fashion Awards v New Yorku. Róba je zdobena 216 000 krystaly Swarovski a vytvořil ji designér Adam Selman.

 

 

"Firma Swarovski vyrábí vlastní šperky označené ochrannou známkou SWAROVSKI s logem labutě, které se prodávají výhradně ve značkových prodejnách Swarovski. Více informací lze získat na www.swarovski.com. Dále společnost Swarovski vyrábí také jednotlivé komponenty - volné krystaly, pro další zpracování do šperků nezávislých výrobců. Tyto jednotlivé krystaly jsou prodávány pod ochrannou známkou Swarovski Elements. Nezávislí výrobci pouze nakupují tyto komponenty od firmy Swarovski a nejsou v žádném případě oprávněni užívat pro označení svých šperků ochrannou známku Swarovski."


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjcxZWQ5