S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s užíváním souborů cookies na vašem počítači / zařízení.

» Novinky v nabídce

Nové šperky a bižuterie v nabídce na www.StylovaBizuterie.cz

Máte kus duše umělce? Libujete si v inspirativních, nepravidelných tvarech a symetrie je pro Vás příliž nudná a fádní? Pak Vás jistě zaujme nabídka stříbrných šperků se Swarovski Elements krystaly tvaru Polygon Drop. K dostání jako náušnice, náhrdelníky a celé soupravy.

Souprava Swarovski Polygon AmethystSouprava Swarovski Polygon BurgundySouprava Swarovski polygon BurgundySouprava Swarovski polygon Aquamarine

 

Vážení zákazníci,
léto je v plném proudu a my Vám přinášíme informace o novinkách, které dorazily na náš sklad. Do nabídky byly zařazeny náhrdelníky s krystaly Swarovski Devoted 2 U, které pochází ze Swarovski Designer Edice a jsou k dostání v omezeném množství. Proto neváhejte a objednávejte!

Swarovski DevotedSwarovski devoted Golden ShadowSwarovski Devoted Astral PinkSwarovski devoted AB

Do eshopu dorazily nové velice originální náušnice, náhrdelníky a soupravy s krystaly Cosmic Triangle SWAROVSKI Elements. Krystaly náhrdelníků jsou navíc ukotveny v designově zajímavých šlupnách, které dávají celému šperku velice nevšední a poutavý vzhled. Tyto šperky jsou zařazeny hned v několika módních barvách Golden Shadow, Vitrial Light, Red Magma, Aurore Boreale a velice oblíbená Bermuda Blue. Nechte se zlákat originálním designem a hravou krásou křišťálu Triangle Swarovski Elements.

Souprava Swarovski Triangle Golden ShadowSouprava Swarovski Triangle V. LightSouprava Swarovski Tringle Red MagmaSouprava Swarovski Tringle Aurore BorealeSouprava Swarovski Tringle Bermuda Blue

 

Přidán stříbrný náhrdelník s Krystalem Swarovski Elements tvaru hvězdy v barvách Light Sapphire AB a Rosaline AB.

Náhrdelník Swarovski hvězda L.Sapphire ABNáhrdelník Swarovski hvězda Rosaline AB

 

Žhavou novinkou jsou soupravy, náhrdelníky a náušnice s krystaly Swarovski Elements Square ring. Velice zajímavé krystaly, které jsou navíc zavěšeny na designových šlupnách a tvoří tak unikátní šperk, který těžko budete hledat jinde. Dále také šperky s krystaly Swarovski Elements Helios, které jsou jednou z nejžhavějších novinek firmy Swarovski. V nabídce hned v několika barvách.

Souprava Swarovski Helios RMSouprava Swarovski Square Ring BBsouprava swarovski helios ABSouprava Swarovski square Ring VLSouprava swarovski Helios SNSouprava Swarovski Square Ring Calvsi

 

Do nabídky jsme zařadili opravdovou raritu, kterou jen steží budete hledat jinde! Stříbrné náhrdelníky se Swarovski krystaly Pegasus v barvách Amber, Pacific Opal, Purple Opaque a Sand Opal. Vychutnejte si originalitu a krásu těchto náhrdelníků.

náhrdelník swarovski Pegasus Ambernáhrdelník swarovski Pegasus Pacific Opalnáhrdelník swarovski Pegasus Purple OpaqueNáhrdelník Swarovski Pegasus Sand Opal


Na eshop bylo přidáno ohromné množství novinek. Z nejzajímavějších byly přidány šperky s krystaly Swarovski Wild Heard (divoké srdce), dále také šperky s krystaly Swarovski Pear a Swarovski Coral. Prohlédněte si celou nabídku a nechte se zlákat nádherným designem křišťálu Swarovski.

Souprava Swarovski Wild Heart TanzaniteSouprava Swarovski Pear Peridot AB Souprava Swarovski coral L. Amethyst

 

Do nabídky byl přidán stříbrný náhrdelník s velmi atraktivním Swarovski krystalem Helios. Náhrdelník je dále dostupný v 6 barvách. Ozdobte se touto novinkou a buďte stylová.

Náhrdelník Swarovski Helios Náhrdelník Swarovski Helios Silver Night

Do nabídky přidána souprava náhrdelníku a náušnic se Swarovski křišťály Flower v barvě Aurora Boreale.

Souprava Swarovski FlowerNáhrdelník Swarovski FlowerNáušnice Swarovski Flower


Nabídků šperků Swarovski jsme rozšířili o nové šperky, které se perfektně hodí na zimní období. Jedná se o stříbrné šperky doplněné krystaly Swarovski tvaru SnowFlake (vločka). Vybrat si tyto šperky můžete jako náhrdelníky, náušnice nebo soupravy v příslušných sekcích.

 

Souprava Swarovski Snowflake náušnice swarovski snowflake Náhrdelník Swarovski SnowFlake

 


Rozšířili jsme nabídku dárkových krabiček o krabičku na darování náramku a krabičku připravenou pro darování prstenu. Darujte šperky a bižuterii elegantně.

Krabička na šperky náramek Krabička na šperky prsten


Vytvořili jsme zcela novou kategorii náramky Swarovski. Prozatím v této kategorii naleznete náramky swarovski s křišťály Rivoli Swarovski Elements v módních barvách, možné kombinovat s ostatními šperky a bižuterií Swarovski. Náramky jsou rhodiované a nezpůsobují tak alergie.

Náramek Swarovski Violet Náramek Swarovski AquamarineNáramek Swarovski ChrysoliteNáramek Swarovski Light RoseNáramek Swarovski CrystalNáramek Swarovski Light Siam

 

Vzhledem k velké oblibě šperků a bižuterie s křišťály Swarovski Rivoli, jsme do nabídky zařadili soupravy Swarovski, náhrdelníky Swarovski i náušnice Swarovski Rivoli v množství módních barev. V nabídce naleznete odstíny Chrysolite, Fuchsia, Light Siam, Crystal, Light Sapphire, Sapphire, Aquamarine, Amethyst.

 

Souprava Swarovski Chrysolite Náhrdelník Swarovski bižuterie Fuchsia

 

V naší nabídce nyní naleznete zcela novou kategorii prsteny Swarovski. Prozatím je v nabídce v této sekci zařazeno několik kusů prstenů Swarovski v nejoblíběnějších módních barvách. Prohlédněte si tuto zcela novou nabídku.

Prsten swarovski light siamPrsten swarovski violetPrsten swarovski aquamarine


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Zikušková Jana [81.200.56.*]

21.12.2012 19:30

Spokojenost

Dnes jsem obdržela balíček s objednaným zbožím přišel mi velmi rychle a musím říct, že zboží je přímo nádherné jedná se o jedny náušnice a jednu sadu se Swarovského krystaly. Jen tak dál máte překrásné věci děkuji a přeji hodně úspěchů.

ODPOVĚDĚT

Zikušková Jana [81.200.56.*]

21.12.2012 19:29

Spokojenost

Dnes jsem obdržela balíček s objednaným zbožím přišel mi velmi rychle a musím říct, že zboží je přímo nádherné jedná se o jedny náušnice a jednu sadu se Swarovského krystaly. Jen tak dál máte překrásné věci děkuji a přeji hodně úspěchů.

ODPOVĚDĚT

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDMyZm