S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s užíváním souborů cookies na vašem počítači / zařízení.

Odběr novinek


OBCHODNÍ PODMÍNKY » DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA
bižuterie

Způsob platby za zboží

  • Bankovním převodem předem - kupující převede celkovou cenu objednávky na bankovní účet prodejce č. 2800134794/2010, vedený u Fio banky. V tomto případě se realizace objednávky uskuteční až po připsání celkové částky na účet prodejce dle sjednaného termínu (převod trvá max. 3dny). Pokud platba za objednané zboží nedorazí do 7dnů od objednání, není možné zaručit, že bude zboží skladem.
  • Platba online - za zboží je také možné platit platebními kartami (VISA, MasterCard,...) a dalšími online platebními branami (ePlatby, mPeníze, MojePlatba)
  • Na dobírku - celkovou cenu objednávky zaplatí kupující při převzetí zásilky od dopravce.

 

Doba dodání a cena poštovného

Česká pošta - 39 Kč

InTime - 30 Kč

InTime na Slovensko - 50 Kč

Objednávka nad 999 Kč - POŠTOVNÉ ZDARMA!

 

Zásilka bude odeslána na adresu uvedenou v objednávce. Zboží je přepravováno pomocí České pošty a kurýrní službou od InTime. Podle zkušeností je při volbě dopravy jako doporučená zásilka zboží obvykle doručeno do 1-2 pracovních dnů po celé ČR od odeslání zásilky. V případě, že Vás doručovatel zásilky nezastihne na Vaší adrese, zanechá na místě (ve schránce) oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde si je možno zásilku osobně vyzvednout, popřípadě se můžete s poštou telefonicky dohodnout o opakovaném doručení zásilky v určitou dobu. Opakované doručení je pošta povinna realizovat zdarma.

V našem internetovém obchodě, je možno zvolit několik druhů dopravy a platby za zboží. Cena za poštovné se již dále nezvyšuje! Při objednávce nad 999Kč máte nárok na dopravu zdarma.

 

BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBY PŘEVODEM:

Číslo bankovního účtu: 2800134794/2010

Variabilní symbol: číslo objednávky
YTAzMD